| Bixu a întrebat:

Am o problema.Cand scriu cv la google si vreau sa selectez imagini sau web...nu imi da voie sa le selectez.Adica nu imi merge cursorul... uneori nu merge nici scroll-ul, iar daca se deschid mai multe ferestre pe Mozilla ppot lucra numai pe cea curenta. Cine stie cum pot face pentru a merge sa selectez ceea ce vreau, dau fundabig grinbig grin.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem ai? Foloseste TuneUp Utilities pentru a-ti optimiza windows-ul!
Bafta!

| bogdan9816 a răspuns:

Incerca sai suni pe cei de la internet sau sati schimbi calculatoru.Am avut aceeasi problema crede-ma.