| tina2011 a întrebat:

Am o problema cu adresa de yahoo mail de 2 zile... pot intra dar nu pot accesa mailurile si-mi apare... Sorry for the inconvenience.
You've stumbled upon an unexpected, temporary problem. Performing your action again in a few moments will likely resolve the problem completely. If not, we suggest you try re-launching Yahoo! Mail.
If the problem persists, feel free to contact Customer Care about Error Code 2.
Thanks,
The Yahoo! Mail Team... I-am si contactat, dar...nimic. Ce se intampla? ce trebuie facut? Am urgent nevoie de acces la mailuri.
Multumesc anticipat de ajutor

2 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema. Verifica daca browser-ul cu care deschizi mail-ul este updatat pana la ultima versiune apoi verifica si flashplayer-ul Adobe daca este updatat si chiar si Java. Browser-ul in care tu deschizi mail-ul nu poate suporta noul format al casutei de mail care la Yahoo este inca beta din cate cred, dar toata lumea este fortata sa foloseasca metoda noua in loc sa aiba dreptul si la tema clasica.

| tina2011 explică:

Kaleidoscope multumesc pentru raspuns, dar trebuie sa mai precizez un lucru, si anume am incercat sa deschid mailul de pe trei calculatoare diferite, si patesc acelasi lucru. Multumesc