| Ani11 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul. Am facut nu stiu ce pe mouse cand m-am asezat pe el si acum toate icon-urile sunt mari. Am incercat de la setari si de la proprietati, 'personalize', si de la toate aceste optiuni din laptop sa le micsorez inapoi, dar n-am reusit. Ma puteti ajuta?
Dau funda, daca e nevoie. happy

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Da click stanga pe desktop dupe pe view si alehe medium icons, large icons sau small icons proababil tu ai dat clik din greseala pe large icons si de aia iti apar mari happy O zi minunata happy

2 răspunsuri:
| lucasitto a răspuns:

Dai click stanga, propietati si sus sunt mai multe casute, dextop... undeva vei gasi o linie orizontala lunga cu o linie mai mica verticala peste, dai mai mici iconitelede acolo, dar tot mari asa ca dai restart, daca nu merge dai click stanga undeva acolo pictorame si selectezi picorame mici