| Antonio19 a întrebat:

Am o mare problema la laptop, am niste pixeli morti de culoare neagra si albastra si am incercat sa scap de ei, dar nu am reusit dar cand am deschis iar laptopul jumate de ecran s-a facut alb, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| GuN7h3R a răspuns:

De preferat sa te duci cu el la reparat, deoarece ori ii este display-ul stricat, ori placa video, una din doua, funda?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, problema e ca iti moare display-ul si trebuie inlocuit. Daca nu e in garantie ai optiunea sa cauti un display second hand ca sa nu cheltuiesti prea mult.

| Antonio19 explică (pentru Wr3nch):

Ms o sa incerc sa ma duc cu el la reparat