| alexdonisa a întrebat:

Am o problema cu pc ma uitat in task manager si la expler.exe si imi arta la cpu 50% si cand dau end porcess si s-a inchis si dupaiea imi arta la dwm.exe tot 50%si i-am dat end process si la taskeng.exe sau taskmgr.exe tot 50% si cand ma jucam cs imi arta tot 50% ori rami is salbi.

ce fac?

Răspuns Câştigător
| Latky a răspuns:

Cumpara-ti rami, vezi de care ai avut in el si sa iei aceiasi amrime si aceiasi frecventa ( Mhz )

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta gratis si fa o curatare si optimizare cu el:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml

| Latky a răspuns:

Ce conficuratie are PC? si de ce te deranjeaza asta, merge incet compu?

| alexdonisa explică (pentru Latky):

Nu stiu ii mic

| Latky a răspuns (pentru alexdonisa):

Nu mai inteles, spune-mi ce putere are calculatorul, adica procesorul, rami hardisck, placa video...

| alexdonisa explică (pentru Latky):

Aa pai rami is slabi si merge si imi arta 0 free rami

| Latky a răspuns (pentru alexdonisa):

Cumpara-ti rami, vezi de care ai avut in el si sa iei aceiasi amrime si aceiasi frecventa ( Mhz )