| M4D4L1N a întrebat:

Am o problema cu un laptop. Mai exact cu un Hp probook 4540s. Nu merge internetul pe el de la fir, de la stick merge. Am instalat si drivere, dar tot degeaba. Imi da eroare 651. Tin sa precizez ca la PC imi merge netul.

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Intra in internet explorer apoi tools internet options, contections si selecteaza Never dial a connection. Poi da restart la browser. Funda! big grin

| DJMikeGMC a răspuns:

Pentru ca ai instalat un driver prost
vezi ca are diferit driverul de LAn fata de wireless, am si eu la fel ca tine acest laptop si pe oferta scria ca are rallink dar mi am bagat nasul in el si driverul de lan este realteck lan controller cel de wifi e de la atheros