| Anonimulcelfrumos1747822 a întrebat:

Am o problemă. Dar cel care îmi răspunde vreau să aibă și să știe ceva concret. Țin să precizez ca aș dori un răspuns în folosul meu și nu alt ceva deviat de la subiect. Deci sunt fan lil pump și vreau să îl contactez dar nu știu cum. Știe cineva cumva cum pot? Aici mă refer și la mail, număr de telefon, Instagram( dar aici să răspundă cumva și și repede )

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa le obtii, fiindca sunt protejate legal si nu ai de unde sa faci rost de ele, evitandu-se hartuirea persoanei respective.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, tu si alte catema mii in fiecare zi care vor sa il contacteze...

| VoidEternal a răspuns:

Vrei sa gasesti pe TPU pe cineva care a vorbit "concret" cu Lil Sh! t asta?

Si nu vezi nicio problema cu asta? Crezi ca are vreo ruda aici la noi? laughing)

| KovacsB a răspuns:

Anonim frumos daca erai si inteligent ai fi stiut deja raspunsul.

| Fetitafashion27 a răspuns:

Poți vorbi cu menegerii lui, in general toți artiștii au un mail sau un număr de contact al menegerilor in biografie pe Instagram sau Facebook. Dar acum contează si motivul pentru care îl cauți, ca dacă doar sa vorbești cu el nu știu dacă vei reuși