| Krysty2013 a întrebat:

Am o problema. Eu la facebook am blocat pe cineva (adica am dat la o persoana "blocheaza") si nu mai pot sa vad profilul acestei persoane. Cum as vrea sa deblochez la loc adica sa ii vad profilul sa pot da like...mai multe...Cine ma ajuta are o funda mare de la mine.

Răspuns Câştigător
| KATA126 a răspuns:

Intri pe facebook, sus in dreapta unde ai acasa langa e un lacat dai clic pe el si scrie cine ma poate contacta, cum blochez o persoana care ma deranjeaza dai clip.si iti apare vezi oti utilizatorii blocati si acolo gasesti persoana pe care ai blocat-o si dai clic deblocare big grin funda

2 răspunsuri:
| Marian_8129 a răspuns:

Sus in dreapta ai un lacat. apasa pe el si vezi ca iti da mai jos..." vezi persoanele ce le-ai blocat ".si apasa pe el. acolo iti arata pe cine ai blocat si poti sa il deblochezi! Funda!

| udristioiuandreea a răspuns:

Hey nu mai poti vorbi trimite msg sau altceva... l-ai blokat altceva nu mai poti face :* te rog funda
please