| WoWGamer24 a întrebat:

Am o problema...in hardul meu:Local Disk-ul F..se intampla ceva straniu,adica se sterg foldere singure, fara sa-i fac nimic, Hard-ul arein total 135GB, si a inainte sa se intample asta in F mai aveam liberi 7, 68GB(jocuri, fisierele)s-au sters, acum avand doar 127GB liberi, cum naiba se intampla asta! E vreun virus, spyware ceva?

Răspuns Câştigător
| vreauraspuns123 a răspuns:

Dai ai virusi! incearca sa defragmentezi diskul si sa-l scanezi c antivirusul! Funda?