| DooMFrosT a întrebat:

Am o problema in legatura cu un router pe care l-am cumparat azi.Am conectat routerul la PC dar cand sa scriu ip routerului browserul imi spune ca nu se poate conecta la el.Internetul imi merge foarte bine ( TVS ). Am incercat si cu alt ip cum ar fi 192.168.0.1 dar nici acesta nu a mers. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| SuicideSilence a răspuns:

Pima data este nevoie sa conectezi router-ul la pc printr-un cablu ethernet. in spatele acestuia sunt 4 mufe. poti introduce cablul in oricare din acestea. (cablul care se conecteaza la pc)