| RazvanSC a întrebat:

Salut, mă poate ajuta cineva cu o rezolvare la conectivitatea mea la internet?
Mi-am cumpărat un router Asus GT-AXE16000, problema este ca acest router are por de intrare WAN, iar routerul pe care îl am în casă acum este cu conectare DSL mufa este RJ45, am conectat mufa asta în portul WAN al routerului dar nu merge, când intru în router sa îl configurez îmi spune să conectez cablul la internet, este o soluție în acest caz? Mulțumesc

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Posibil sa fi luat un extender nu router... dar ca sa-ti fiu de mai mare ajutor, este o comunitate pe Facebook care se cheama: Probleme Pc! Intreaba acolo, sigur va fi cineva cu un raspuns bun! Bafta!