| crystynutza a întrebat:

Am o problema la calculatorsad cand ma joc. se inchide.imi puteti spune si mie dc oare se inchide numai cand ma joc? oare ce arethinking

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Probabil e o eroare de la joc, ori atunci soliciti mai mult procesorul care se spuraincalzeste - si trebuie schimbata pasta termoconductoare.

| Anonim_5535 a răspuns:

Poate nu suporta pc-ul tau jocul pe care il joci...
Sau nu mai ai de aia nu mai imi vine cuvantu acela acum dar se pune la unitate ca sa nu se icnalzeasca tare si daca se icnalzeste pc-ul se opreste big grin
asa am avut si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi sufla aer cald ventilatoru...si mi se inchide pcu trebuie sa cumpar altu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare cand intru in joc imi iese doar din joc ori ce joc asi juca si nu stiu ce are?

| alisalisa a răspuns:

Poate nu ai driver

| prtslucian a răspuns:

Asa face si al meu.Am chemat pe cineva l-a desfacut l-a curatat de praf si tot asa face? Tu l-ai reparat?