| mihai2092 a întrebat:

Am o problema la calculator cu discul C, intru pe internet, stau ce stau iar in timpul asta mi se incarca memoria in C, este de la wondows7?

Răspuns Câştigător
| emy_1018 a răspuns:

Eu cred ca ti se incarca memoria in Local Disc C pentru ca intre timp ce navighezi pe internet apar tot felul de reclame si dai click pe tot felul de seituri si alea raman stocate in C. Ai fi surprins ce fata aveam cand am descoperit folderu respectiv unde erau toate alea. 10. 000 de files aproximativ. Incearca sa gasesti folderul si sterge fisierele alea. Eu am XP asa ca nu ma pricep pe Windows seven. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Este sugur de wondows laughing

| specialistul97 a răspuns:

Cu siguranta ai luat un virus. big grin
Reinstalare Windows ( cea mai buna solutie si pe orma ai grija pe unde umbliwinking

| Robert_Isac_1997 a răspuns:

Eu am o problema cu partitia c - Windows 7, se umple daca ma uit pe net