| Iunix a întrebat:

Am o problemă. Mi-am pierdut carnetul de student, de fapt s-a murdărit rău de tot. Pot să găsesc un carnet de student ( necompletat desigur ) pe la vreo librărie sau ceva? După care să-l completez eu și să-l duc la facultate doar să-l ștampileze.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mergi la secretariatul facultatii. Foarte probabil sa-l iei gratis de acolo.

| Crackman a răspuns:

Da du-te la secretariat si cere unul nou. Pana la urma nu esti primul nici ultimul.
Pe langa asta eu in 4 ani nu am folosit carnetul deloc

| Iunix explică (pentru Crackman):

Ai idee cam cât m-ar costa?

| Crackman a răspuns (pentru Iunix):

Pana in 15 lei. Eu un carnet pana la urma.

| CaviarDeLemn a răspuns:

La librarii se gasesc doar ca nu prea cred ca poti sa completezi si la note