| aniska a întrebat:

Am o societate cu produse nealimentare si doresc sa introduc in magazin si alimente, cafea, tigari, alcool. spatiul are 30m2. ce autorizatii imi trebuie si care sunt urmatorii pasi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Altă variantă este să mergi tot în locurile unde ai mers și pentru deschiderea firmei (Sanepid, Camera de Comerț, Fisc, Banca unde ai contul de capital, etc.).
Mult succes.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la Camera de Comerț și iei toate informațiile privind procedura și documentele aferente.
Mult succes.
Pa, pa.

| aniska explică:

Am un magazin general cod caen-4719-vanzare produse nealimentare, deschis de cateva luni, as vrea ca activitate secundara sa introduc alimente, cafea, alcool. spatiul magazinului este de 30 metri patrati, are grup sanitar.chiuveta,depozit.nu stiu daca mi-se va permite sa functioney in acelasi spatiu si ce autorizatii imi trebuie in continuare.de la sanepid am autorizatie de functionare, insa este pentru.magazin nealimentar. ce trebuie sa fac in continuare dupa ce inregistrez activitatea secundara la registrul comertului-oricum de la registul comertului nu primesti prea multe informatii-te expediaza rapid, ospun din proprie experienta.va multumesc.