| Ursulet a întrebat:

Am raspuns la cateva intrebari, iar raspunsurile nu imi sunt aprobate.Stie cineva din ce cauza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările și răspunsurile trec printr-un filtru de siguranță.
Dacă respectă politica site-ului, vor fi postate fără restricție.
După 30 de răspunsuri aprobate și postate, toate celelalte vor apărea aproape instantaneu.
Un pic de răbdare.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Rabdare rabdare. ti se vor aproba dar trebuiesc verificate si daca nu ai folosit cuvinte expresii urite[triviale] okRaluca iti da accept ok pa

| antonius74 a răspuns:

Poate din cauza erau stupide sau aveau prea multe greseli gramaticale. poate s-au aprobat, dar mai tarziu...