| dexi a întrebat:

Am reinstalat Mozilla firefox si la activare imi apare"URL-ul nu este valid si nu poate fi incarcat". Ce trebuie sa fac in aceasta situatie? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Crysty1996 a răspuns:

Mai bine lasa mozilla si treci pe google chrome ca ii mult mai bun se incarca mai rapid ai viteza de download mai mare se incarca mai rapis la you tube sau pe alte site-uri de genul acesta dar daca chiar vrei sa ramai pe mozilla descarcati de pe saitu lor ce mai noua versiune de mozilla firefox
Uite aici ai linkul de downlaod http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/ BAfta! (si imi dai si mie o funda ca nu pre am plzzz!)

Răspuns utilizator avertizat