| Ex89 a întrebat:

Am router Huawei hg655b am 6Mb/s si as vrea sa imi impart viteza, problema este ca atunci cand intra soramea si fratimeo pe tablete si se uita pe youtube mie imi merge netu foarte slab pe pc, imi zice si mie cineva cum fac setariile sa dau cata banda vreau'?

1 răspuns:
| vladionut94 a răspuns:

Friend poata ai viteza de uplod si download foarte mica care se rezuma doar la kilobite si nu megabite happy poate ai de la romtelecom sau rds fa-ti un upgrade la intenet de ex de 50 sau 100mb sau mia mare in fuctie daa stai la tara sau la oras happy