| Florea_Maria_1964 a întrebat:

Am schimbat buletinul acum trei săptămâni, pot sa aflu dacă e gata?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E gata.

| Sophieka a răspuns:

La mine dureaza o luna de zile pana merg sa il ridic. Nu ti-a spus persoana de la ghiseu in ce data ridici buletinul?

Poti suna la SPCLEP din localitatea ta (gasesti site-ul lor scriind SPCLEP si localitatea ta pe google ) sau daca locuiesti in apropiere, te poti duce la ei, la ghiseul de informatii pentru a-i intreba cand este gata.

| Adrian5575 a răspuns:

De obicei este gata in 7-10 zile. Du-te sa il iei.

| IgnatVictor a răspuns:

Când l-am schimbat pe al meu, mi-au spus să revin peste o lună, ceea ce mi s-a părut enorm de mult. Dar când m-am dus la primărie, era gata după două săptămâni.

| Cretu_Mariana_ a răspuns:

Mi-am schimbat buletinul acumo săptămâna vreau sa salut dacă e gata