| Lollypop a întrebat:

Am si eu nevoie de credite pe IMVU ca am dar 640 de credite.Si mi-am pus si poza pe my year book si am trimis si invitatii pe Yahoo:d.Deci cum fac? Vreau niste pantaloni pe care am pus ochii si sunt 685sad. Funda pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult.Asa vrea sa fie concret daca se poate^-^.

Răspuns Câştigător
| xxCupcakExx a răspuns:

Pai iti iei un animalut:un catel pe imvu si ii dai de manncare din 2 in 2 ore si iti da bani, sau descarci imvu toolbar si iti da 1000 creditewinking:*

1 răspuns:
| GeorgiaA15 a răspuns:

Yearbook e solutia dar nu stiu la mine nu mai mere asa ca nu stiuhappysi catelul de pe imvubig grin