| Flowlawl a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Sa zicem ca ma duc in strainatate sa ma angajez, merge sa mi faca contractu acolo aia straini sau trebuie neaparat din tara sa l fac cu companii d astea?

2 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Uite sa-ti zic ceva mama mea are 7 ani de cand pleaca mereu prin strainatate
la cules de fructe
contractu se face acolo sau in tara daca ai pe cineva carf poate vorbi acolo siti garanteaza ca poti pleca mama a vorbit cu o femeie a vorbit cu patronul si a facuyt contractul in Romania

| bula2014 a răspuns:

Merge direct acolo.