| uzzyy a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator. am un id-u facut in Italia de curand am venit in Romania si am incercat sa intru pe id respectiv da nu merge imi zice the id you entered is invalid. precizez ca email-u este andrecata91@rocketmail.com. in Italia merge id-ul dar in Romania nu merge, cum as putea sa fac sa mearga in Romania. astept un raspuns va multumesc!

3 răspunsuri:
| 01rukia01 a răspuns:

Pai tu incerci sa intri pe yahoo messenger cu o adresa de rocketmail sau cum?

| uzzyy explică (pentru 01rukia01):

Da asa este adresa de email facuta cu rocketmail. problema este ca in Italia merge insa aici in Romania nu, cum as putea sa schimb adresa sau daca se poate

| 01rukia01 a răspuns (pentru uzzyy):

Pai n-ai decat sa-ti faci alta
ar trebui sa mearga si daca esti in Italia sau Romania sau jamaica sau alta tara, nu conteaza asta