| tenda a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce ma mai doare maseaua daca este pombata dar este putin cariata.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ti-a scos nervul in totalitate. Altfel nu se poate sa te doara.

| darrio2007 a răspuns:

Inainte sa ti-o plombeze trebuia curatata caria.Probabil ca nu a facut-o bine sau deloc.Si caria inainteaza.

| tenda explică (pentru darrio2007):

Mi-a curatato foarte bine si mi-a scos si nervu.

| darrio2007 a răspuns (pentru tenda):

Spui ca este putin cariata.In intrebare.Pana la urma a curatat-o bine sau este putin cariata? Te mai doare locul unde ti-a umblat.

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil ai tras curent la măsea și din cauza asta te doare.Și eu pățeam asta înainte.