| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema pe ecranul calculatorului toate iconitele au aceiasi aceiasi iconita (adica a firefox) cum dau sa apara fiecare program cu iconita lui si sa il pot deschide ca nu merge.va multumesc

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce Windows ai? Daca n-ai spus nimic banuiesc ca ai Windows 7. Uite: http://stealthsettings.com/......ows-7.html
Daca nu te ajuta asta incearca cu acest programel: http://www.bleepingcomputer.com/download/fixexec/

| jony1974 a răspuns (pentru Salontanul):

Am selectat un program si mi s-au selectat toate din firefox in
bs player acum ce fac...

| Salontanul a răspuns (pentru jony1974):

Inseamna ca ai un virus. Sterge tot HDD-ul si reinstaleaza Windowsul. Poti pastra doar poze muzica si filme.

| K0sti a răspuns:

Intai scapa de virusi!

| Valy03 a răspuns:

Am avut si eu o astfel de problema in trecut.
Eu am sters iconitele de pe desktop si apoi am instalat din nou unele programe/jocuri(nu toate, unele), iar la celelatle le deschideam direct din folderul lor.

| jony1974 a răspuns:

Poti sa-mi dai o adresa de mail ca sa-ti pot trimite o poza sa vezi cum e pe desktop. sunt icontele ca si cum ai vrea sa instalezi firefox.multumesc