| LucianTGV a întrebat:

Am si eu problema chiar nu stiu cum sa ii dau ce cap! Deci sa incep :
- in legatura cu facebook am avut pe cineva la grupul de familie ca " sora " acum cateva zile am am sters din greseala persoana respectiva de acolo, acum incerc sa o adaug din nou dar nu o mai gasesc am dat si la search dar tot degeaba? Care este problema? A intrat undeva la ignore sau? Cine ma poate ajuta! Multumesc Anticipiat! Dau funda pentru cine stiehappy

1 răspuns:
| Codrutz19 a răspuns:

Pai dai pe pe facebook in stanga unde scrie "Facebook" / "Editeaza profilul meu"/"persoane importante", si alegi acolo la gradul de rudenie sora sau ce vrei tu si dupa aia scrii numele. da vezi ca doar de sex feminin iti cauta la search. tongue fundita? smug