| LasleaIoan1972 a întrebat:

Am transferat acum o suma de lei din contul meu ing la o alta persoana in cont ing,
intrebarea este unde vad ca am transferat? pe raport tranzactii nu vad, chiar daca transferul se va face doar maine, dar nu pot vedea transferul in asteptare

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu sunt client ING, însă nu știu ce să îți răspund pentru că transferuri de gen nu fac. Eu zic să suni la ING, ai număr în aplicație secțiunea ajutor sau ceva de gen. Am sunat și eu la ING când nu am înțeles anumite aspecte ținute de card și m-au lămurit. Nasol pentru ca la ING trebuie să vorbești cu robotul până să intri în legătură cu ei. Când zic "vorbești", chiar vorbești. Te întreabă, iar tu trebuie să vorbești pentru a te autentifica și alte opțiuni. Este cu ghidare vocală, tu doar zici și robotul te îndrumă. Nu este cu opțiuni apasă tasta cutare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

031 406 2464 este numărul de contact ING.

| ElvisBugiugan94 a răspuns:

Salut Ioan,

Daca suma a fost transferata poti scoate un extras de cont online si se poate vedea acolo tranzactia cu toate detaliile de care ai nevoie. Sau o poti gasi in tranzactiile in asteptare.

Numai bine.

| LasleaIoan1972 explică (pentru ElvisBugiugan94):

Deci nu o gasesc niciunde

| LasleaIoan1972 explică (pentru ElvisBugiugan94):

Doar acum dupa transfer am vazut