| gabor_8975 a întrebat:

Am trimis azi un pachet cu ramburs

vreau sa stiu cum imi ajung banii

acasa sau merg eu dupa ei?

si imi vine vreun biletel acasa sa ma anunte sau merg asa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca l-ai trimis prin posta o sa primesti un aviz, sa te prezinti pentru ridicarea sumei. Numai bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Banii iti vin la posta si este posibil sa ti-i aduca postasul acasa sau sa primesti un aviz sa mergi la ei.

| amanda33 a răspuns:

Buna.
baniii iti vin la oficiiul postal din cartierul tau. vei primi la posta un biletel verde prin care te anunta ca ai de ridicat suma x! te duci la posta cu biletelul si buletinul si gata.
durata nu se poate spune caci, un colet ajunge in 2 zile la destiunatie si omul care il primeste daca nu are bani sa il ridice pe loc, mai asteapta 2 3 zile. apoi iar2 zile sa ajunga banii la tine. te va duce cam o saptamana toata afacerea asta