| p0mp0m44 a întrebat:

Am trimis pe data de 12.12.2011 un colet in Italia prin posta romana si nu a ajuns nici acum la destinatie desi mi s-a spus ca ajunge in maxim 10 zile.Am verificat prin track&trace tastand codul respectiv si mi-a dat ca este iesit din Romania din data de 15.12.2011 insa in Italia nu a ajuns, unde ma pot adresa sau unde pot cei din Italia sa afle unde este?

1 răspuns:
| dEmEnt0rR a răspuns:

Posta Romanalaughing poti sa le spui celor din Italia ca nu o sa mai primeasca acel colet... nu uita in Romania nu trebuie sa ai incredere in nimeni si nimic.am ajuns de rahat! rade europa de noiwave