| Revolt666 a întrebat:

Am un gandac straight face

acu pe bune... am un gandac mort (nu dela de bucatarie unu misto) si as vrea sa-l fac breloc da nu stiu cum... e fragil si ma gandeam sa-l pun in solutie de aia acrilica transparenta sau plastic cum sunt brelocurile alea de cumparat.

aveti vreo idee cu ce as putea sal dau?

Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

Sti ce poti face e sa-l bagi intr-o substanta transparenta din care se fac margelele. Ar trebuii sa gasesti aceasta substanta Fimo sau Cernit pe http://www.margelutze.ro/

4 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Sau il poti invia (biserica>>preot>>biblie>>David Coperfield) dupa care il poti hrani si in loc sa l agati de breloc ii pui o lesa pe care o legi de breloc si cu ocazia asta nu moare nimeni si tu ai breloc viu... dar nu uita cu ocazia asta poti agata si fete tongue toaqte fetele se dau in vant dupa un gandac viu la breloc, eh fetelor? nu i asa? sper sa primesc ganda... FUNDA!

| dhraqull a răspuns:

Ce misto laughing
Nu stiu in ce ai putea sa-l bagi, poaste intr-un breloc transparent pe care il umplii cu ceva solutie sa nu putrezeasca.

| traficanta a răspuns:

Tu n-ai ce face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ungi cu un bat din acela cu vata la capete pentru. urechi cu solutie din PICATURA ( ce lipeste... ) sau cu lac de mobila de mai multe ori si ramane natural! dar casabil la lovituri mari.