| Revolt666 a întrebat:

Am un gandac straight face
acu pe bune... am un gandac mort (nu dela de bucatarie unu misto) si as vrea sa-l fac breloc da nu stiu cum... e fragil si ma gandeam sa-l pun in solutie de aia acrilica transparenta sau plastic cum sunt brelocurile alea de cumparat.
aveti vreo idee cu ce as putea sal dau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandac breloc? Daca te-ar face gandacul pe tine breloc, ce-ai spune?

9 răspunsuri:
| Strumf a răspuns:

Ce sec incepe intrebarea ta : "Am un gandac" rolling on the floor ma gandeam ca ai in pantaloni rolling on the floor
PS: Originala ideea cu brelocul, dar din pacate nu prea ma pricep. Incearca sa il pui in plastic d-ala happy

| rahelyta a răspuns:

rolling on the floor super tare

| Tud0r a răspuns:

Il bati cu ciocanu :__))

| Revolt666 explică:

Fa dati o palma straight face

| Revolt666 explică:

Pai de aia vreau sa-l pun in ceva sa nu sa "rupa"

| Revolt666 explică:

Pai si cum il pun in plastic?
iau o jucarie da plastec ii dau foc si torn peste el? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Alee_6805 a răspuns:

Ce idee originala... da l-ai putea pune in plastic dala cum sunt brelocurile normale, oricum draguta idee
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci acolo una infoliaza documente/acte in folie dinaia tarebig grin. Intai il lipeste pe ceva, pe o bucatita de plasti, pe o placuta mica, ceva si apoi mergi acolo sa ti`l trage`n folie dinaia tarebig grin.

Bafta!