| Cojocaru_Andrei_1990 a întrebat:

Am un modem mai vechi la PC care nu are wireless.Cum pot face sa-i pun wireless? Trebuie sa cumpar unul nou neaparat?

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Iti cumperi router wireless pe care il cascadezi cu modemul! Simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca modemul nu e codat in vreo retea, baga sim-ul de la telefon in el si vezi daca te poti conecta la net. Sim-ul trebuie sa mai aiba mb de internet pe el.

| TheMiningSheep a răspuns:

Pai poti cumpara un router si sa legi modemul larouter prin lan.
Sa transformi un modem in router nu e posibil laughing

| Constantin_Roibu_1994 a răspuns:

Salut! Ma numesc Constantin Volunatr Departament IT Biblioteca Anton Pann Filiasi, Dolj.
Daca Pc-ul tau nu are functia Wireless in "Setarile lui Din Fabrica" nu se poate instala asa ca va fi necesar sa-ti cumperi unul mai Actualizat plus ca in afara de Wirless probabil va vaea capacitati de Operare mai bune.
Cu respect Roibu Constntin Departament Zona IT

| K0sti a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994):

Roibule, esti sigur ca lucrezi la departamentul IT? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Lasa-ma ca nu mai potrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zona IT, tare, cred ca o sa rad pana deseara. Bun asa, ca eram cam posomorat.laughing

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| Constantin_Roibu_1994 a răspuns:

Este clar alegerea voastra dar e greu de crezut chiar asa se numeste departamentul asa ca mai puteti rade o saptamnana nu e vina mea ca asa i-au pus numele