| ionutVUVUZELA a întrebat:

Am un n70 si bag cablu dar nu gaseste telefonul am curatat acolo unde se introduce cablu dar nu.are vreo importanta ca e cablu cumparat din magazin nu ala care mi l-a dat la telefon cand l-am cumparat?

Răspuns Câştigător
| MariusPopa a răspuns:

Nu are nici o importanta.incearca sa schimbi intrarea in calculator.usb`u.Baga in alta parte si sper ca ai instalalt si programul telefonului. Daca nici asa nu merge mergi la un service GSM.
Bafta.

2 răspunsuri:
| MariusPopa a răspuns:

Sa imi dai mesaj privat daca ai reusit cu telefonul.winking

| d2o3r5 a răspuns:

Scxrie pe google" Nokia Ovi Suite download, descarci si gata, te descurci mai departe, esti copil/copila mare. Bafta!