| KranT a întrebat:

Am un PC unde folosesc cablu pentru conexiunea la internet. Acum mi-am luat un laptop si vreau sa pun cablu de internet in el (am windows 7 pe laptop). Trebuie sa sterg conexiunea de la PC ca sa imi mearga pe laptop ( am internet de la RDS cu username si password)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai internet cu username si parola atunci nu ar trebui sa stergi nimic. Din cate stiu, tot ce trebuie sa faci e sa conectezi cablul la laptop si cand sa bagi username si parola cand iti cere.

1 răspuns:
| andrw1929 a răspuns:

Nu trebuie sa stergi nimic dar stiu ca trebuie sa bagi cablul si o sa iti apara acolo sa pui name si pass!