| Anonim2938 a întrebat:

Am un samsung s3350straight face Si mi-s-a terminat bateria, s-a inchis tel si cand am ajuns aasa l-am pus la incarcat s-a aprins si apoi s-a stins. si acum mereu face asa cand vr sa il aprind sta cam 20-30 de secunde aprins si apoi se stingestraight face Nu stiu ce sa ii facstraight face
Am garantie, dar nu stiu unde sa ma duc cu tel ca sa mi`l repare.PS:mi`l repara sau imi da altul? Dau fundita daca imi raspunde cineva macar la o intrebare pe care am pus-o mai sus.adica daca stiti sau daca imi schimba tel sau imi da altul!

1 răspuns:
| 2012anonim2012 a răspuns:

Til repara pe ala depinde ce ae upa simptomele spuse de tine e din soft