| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am un telefon Benq-Siemens EF 81.Problema care o am cu el este ca nu mai are locul unde sa bagi cartela nu mai are piesa respectiva.La un moment dat ii s-au rupt pinii si pana la urma am pierdut piesa umbland de colo colo.Si mi-ar trebui o baterie noua la el aceasta pe care o am este buna merge telefonul cu ea insa s-a spart intr-un colt plasticul in care este invelita si acum se vede bateria normalahee hee. Ce as vrea eu sa aflu de la voi daca stiti cam cat costa o baterie si sa-i pun piesa carei lipseste.Cam cat imi ia la reparat.Nu vreau sfaturi de genu NU STIU DUTE CU EL SI VEI AFLA ACOLO daca nu stiti mai bine nu mai raspundeti vreau doar un pret aproximativ.Eu ma duc peste 2 zile cu el dar vreau sa stiu si cam ce suma de bani sa iau la mine ca poate il fac pe loc.

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

In jur de 60 de lei te va costa. Pretul, este de 54 lei dar variaza de la un magazin la altu, tu sa ai macar 60 de lei in buzunar. O zi buna sa ai!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei un sfat prietenesc? SCHIMBA-L!