| CatalinD03 a întrebat:

Am un telefon de tip Samsung Galaxy Mini 2.
Il am cam de 2 ani.
Pana acum nu am avut probleme dar de 2-3 zile nu mai merge,, WIFI,, - Wireles.
L-am repornit nu a mers.
L-am reboot-at din Android Media Recovery + Wipe all nu a mers.
L-am setat sa revina la setarile din fabrica nu a mers nici acum...
Ce sa fac sa imi mearga WIFI?
Pentru ca nici macar daca pornesc datele sa ma joc pe cartela nu merge...
CEL MAI BUN RASPUNS FUNDA

Răspuns Câştigător
| Miitzuu a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar asta e semn ca s-a busit placa de retea a telefonului. Nu ai ce sa-i faci decat sa-l duci la reparat. Succes!