| baraboly a întrebat:

Am un telefon Motorola W375 de la Orange. Cind schimb cartela, de exemlu, la Vodafone, cere codul auxiliar. Cum pot aflu?

2 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Este codat pe Orange si trebuie sa mergi cu el la service dar mai bine iti iei altu si il ti si pasta decat sa dai bani sal decodezi

funda plsssbig grin

| mady8055_9212 a răspuns:

Buna pai codul auxiliar este chiar pe cartela ta! de exemplu tu cand cumperi cartela cu numar sau fara numar iti da o cartela si acolo langa cartela scrie cod pin, puk etc! si codul auxiliar este codul pin
Funda?