| MsYourDarling a întrebat:

Am un telefon nokia E63. Am introdus o cartela noua si am gresit pinul. Dupa mai multe incercari, mi-a aparut mesajul: Cod pin gresit de 5 ori! Incercati din nou in 5 minute.
Cartela functioneaza pe alt telefon, dar telefonul meu inca nu se deblocheaza cu sau fara orice cartela in el. Imi cere codul de blocare, pe care il aveam activat la blocarea tastelor. Ajutooor, va rog! multumesc!

Răspuns Câştigător
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Daca este pinul de la cartela... trebuie sa bagi codul puck, daca e al telefonului trebuie sa te duci cu el de unde l-ai cumparat sa ti-l deblocheze...altfel nu mergewinking

2 răspunsuri:
| alexandrumarin a răspuns:

La telefon ar trebui sa fie ceva in genu 123456 codu sa 000000 sau 111111...inceracawinking sau pune codul care il aveai la blocarea tastelor

| pkangeldevil a răspuns:

Dul la un service fundabig grin