| JuStAdY a întrebat:

Am windows 7 instalat pe pc si acum vreau sa instalez din nou cum l-as pueta instala dar sa salvez cateva date ca inca asa nu am facut niciodata.

Răspuns Câştigător
| PuLs a răspuns:

Daca ai Windows-ul instalat in C Copiaza ce vrei tu in D si formatezi decat C-ul. D-ul o sa ramana daca formatezi decat C-ul cu windows-ul

3 răspunsuri:
| liviufirst a răspuns:

Presupun ca, in calculator, ai 2 partitii: C si D. Daca ai unele lucruri ce te intereseaza in C, le copii si le muti in D. Apoi instalezi frumos windows-ul in C ( cum e normal) formatandu-l. Datele din D raman intacte. Succes.

| SergiuM a răspuns:

Poi windowsul se instaleaza pe partitia local disk c,daca nu ai date acolo nu ai de ce sa iti faci grijia, daca ai pune-le pe un stick, dwd sau altcea.
Bafta

Răspuns utilizator avertizat