| goinadacian a întrebat:

Am windows 7 si nu stiu de unde am pe el Search Protect si vreau sa scap de el.L-am dezinstalat de la Panou de control dar tot nu dispare de la bara de instrumente sau cum se numeste locul ala din partea dreapta de jos a ecranului.Cine imi zice cum scap de el? Am dat click dreapta pe el dar nu apare nici un meniu gen Exit.Dau funda pentru raspuns bun

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Dar ce e mai exact Search Protect?
Daca e un program dintr-ala care iti schimba pagina de pornire la browser, atunci e foarte greu sa scapi de ea chiar daca il dezinstalezi, cel mai bine e sa iti stergi browserul pe care il folosesti si sa-l downloadezi iar.

| Bolea_Daniel_1984 a răspuns:

Din bara il scoti asa dai click dreapta unpin this from the taskbar Funda?

| Deea_Andreea_1999_nieG a răspuns:

Search Protect este un virus care iti incetineste pc-ul. Ca sa scapi de el trebuie sa instalezi YAC, acest program ajuta la eliminarea fisierelor nedorite din pc. Sper ca te-am ajutat. Succes! fundita? big grin