| goinadacian a întrebat:

Am windows 7 si nu stiu de unde am pe el Search Protect si vreau sa scap de el.L-am dezinstalat de la Panou de control dar tot nu dispare de la bara de instrumente sau cum se numeste locul ala din partea dreapta de jos a ecranului.Cine imi zice cum scap de el? Dau funda

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Locul ala se numeste System Tray. Incearca sa dai click-dreapta pe el si vezi ce meniu iti apare... poate este vreo optiune 'Exit'. Daca zici ca l-ai dezinstalat din Control Panel atunci n-are mai trebui sa ai probleme