| goinadacian a întrebat:

Am windows 7 si nu stiu de unde am pe el Search Protect si vreau sa scap de el.L-am dezinstalat de la Panou de control dar tot nu dispare de la bara de instrumente sau cum se numeste locul ala din partea dreapta de jos a ecranului.Cine imi zice cum scap de el? Am dat click dreapta pe el dar nu apare nici un meniu gen Exit.Dau funda pentru raspuns bun!

2 răspunsuri:
| TheMiningSheep a răspuns:

Da...
E un fel de virus dar descarca ccleaner
Ala o sa te ajute, dar dupa dezinstaleaza-l si pe ala big grin

| ElleAtat a răspuns:

Ala iti ramane acolo...E ca un fel de virus