| goinadacian a întrebat:

Am windows 7 si nu stiu de unde am pe el Search Protect si vreau sa scap de el.L-am dezinstalat de la Panou de control dar tot nu dispare de la bara de instrumente sau cum se numeste locul ala din partea dreapta de jos a ecranului.Cine imi zice cum scap de el? Am dat click dreapta pe el dar nu apare nici un meniu gen Exit.Dau funda pentru raspuns bun!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca faci click dreapta trebuie sa apara "Unpin this program from tasckbar". Apasa pe el si va disparea.
Deasemenea poti sa instalezi un program gratuit de curatat registrii:
http://www.go4it.ro/......d-9533849/
Atentie! Sa citesti bine pe ce apesi pentru a nu deteriora Windowsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe bara Toolbars-Quick Launch! si dai clik pe el! Numai binehappy