| Albert207 a întrebat:

Sallut TPU! La windows 7 daca instalezi ceva are undeva o setare daca vrei sa ramana in bara jos sau sus acolo pe sageata aia si cand dau customize iti apar programele instalate sa le setezi cum vrei. Daca am dezinstalat un program din panou de control dispare de acolo dar din bara de pe sageata aia si apoi custmize nu dispare. (nu dispare din customize). VA ROG MULT DE TOT! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Procedeaza ca aici, dar ai mare grija ca intrii in registrii windows-ului si daca faci greseli, il reinstalezi.
http://www.askvg.com/......sta-and-7/
- urmareste explicatiile pentru w7.