| CoZoMy a întrebat:

Apa de gura Listerine se gaseste in farmacii sau in magazine?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se găsește atât la magazinele care comercializează produse de igenă orală cât și rețeaua de farmacii.
Pa, pa.

| ZeHelp a răspuns:

Din mai se gasesc si in farmacii.

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

In amandoua cred. La farmacie depinde la ce farmacie te duci.

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Eu cand am cumparat apa de gura Listerine am luat-o din farmacie.Iti recomand sa o iei din farmacie!

| Anonim0096 a răspuns:

Cum adica din mai se gasesc si in farmacii? sunt din Pitesti si de un an si ceva folosesc Listerine si o cumpar din farmacie. poti sa o gasesti si in hipermarketrui la un pret mai avantajos!

| Bledea a răspuns:

Hey.Apa de gura Listerine nu se gaseste in magazine dar in schimb se gaseste in farmacii.

| lolcod a răspuns:

Farmacii happy.

| mayyapink a răspuns:

Pai in orice farmacie si magazin(cauti unde sunt paste de dinti si periutelaughing