| nirocino a întrebat:

Aş dori o aplicaţie E-book reader pentru PC sau laptop. (mai puţin KooBits).
Fundă!happy

5 răspunsuri:
| Jewlie a răspuns:

Pe mine Adobe Reader nu m-a dezamagit niciodata. Este gratuit si usor de instalat si folosit. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.

| nirocino explică (pentru Jewlie):

Eu vreau sa citesc carti pe laptop sau PC cu o aplicatie similara E-book Reader. Pentru Android sunt foarte multe: Kindle, Aldiko, Laputa, etc, dar eu am nevoie pentru PC.

| Jewlie a răspuns (pentru nirocino):

Adobe Reader este un program (aplicatie) pentru Windows. Tot ce trebuie sa faci este sa scrii 'Adobe Reader' in bara de cautare Google, iar primul rezultat este cel cu downloadul gratuit. Ar trebui sa arate cam asa:
Adobe Acrobat Reader DC Download | Free PDF viewer for Windows...

| nirocino explică (pentru Jewlie):

Mai baieti, sunteti in confuzie, cu Adobe imi deschid facurile la utilitati, nu citesc carti!happy
E-book Reader e cu totul altceva!happy

| nirocino explică (pentru nirocino):

Am gasit programul CALIBRE pentru citit carti in orice format dar mai ales EPUB si MOBI! Sunt foarte multumit, bafta!happy