| coralia_5862 a întrebat:

As dori si eu niste statusuri de pritenie care sa se termine cu ceva de genu "oare chiar merita?" daca nu mere si fara :p cel mai frumos status fundita

Răspuns Câştigător
| xMary a răspuns:

☺Păstrăm Amintiri . Tristeţi Sau Bucurii, Ne Ştim Încă De Mici Copii ! love struck

Prietenia este un ocean . Pe care mulţi vor sa îl treacă . Dar pân` la malul celălalt . Majoritatea se ineacă .love struck.

• Peste toate trecem cu capul SuS :X • Ne avem unii pe alţii şi asta`i mai PresuS •

Sper că te-am ajutatkiss.Fundă?happy

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Maine merg la scoala, oare chiar merita? laughing