| Omicron a întrebat:

As dori si eu sa aflu ce DDR am la placa video( DDR1 DDR2 DDR3)...am dat la properties la my computer dar nu-mi arata ce DDR am...

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Descarca GPU-Z asta spune ce ai http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/

1 răspuns:
| adrian_4038 a răspuns:

Pai te-ai uitat in pc nu-i cunosti /?/
aia ddr1 sunt la pc mai vechi ddr2 sunt cel mi probabil la un calculator luat acu 2-3 ani dar daca l-ai luat acum cel mai probabil ai ddr3 ca nu prea am mai vazut cu ddr2 prin magazine asta sunt cei mai noi succes