| shocky2 a întrebat:

As dori si eu un mod de a crea un site de prezentare usor si gratuit.

Am auzit de ucoz dar este destul de dificil. Astept alte raspunsuri! Cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Www.webs.com este foarte usor.

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Sfatul meu e sa faci un site pe un domeniu.ro daca il vrei site de prezentare.
Un site de prezentare pe domeniu gratuit nu transmite incredere, creeaza impresia de ieftin, cum poti vinde ceva daca nici tu nu crezi suficient in tine incat sa investeti 150 lei?
Doar o sugestie.
Bafta