| PufyRea a întrebat:

As vrea sa fac un imprumut la BRD fiindca am auzit ca sunt o banca serioasa dar as vrea sa stiu in cat timp de la completarea formularului si semnarea contractului voi primi banii. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok...In maxim 7 zile lucratoare iti vei primi banii!

Dar in mod normal a doua zi te va chema sa ii ridici.
Ai grja ca daca nu vei achita o rata vei face restante si vei ajunge pe mana recuperatorilir!

pa-pa

| Rockafellas a răspuns:

Buna, de obicei in maxim 3 zile lucratoare ar trebui sa iti dea raspunsul, asta dupa semnarea contractului. Bafta.